רשימת הגנים - כל המסמכים
כתובת: רחוב גלבוע 16 נצרת עילית
טלפון : 046478934
פקס : 046475830
שעות קבלה: 08:00-15:00
רשימת גנים וצוותים  תשע"ו
 
 
שם הגן
כתובת הגן
טלפון
שם הגננת
שם העובדת
סוג גן
גיל
הערות
גן כח אורן
409011
ניצנית 14
6456388
מושית כהן
סויסה אודיל
ממ"ד
 
חובה 4-5
תורני
גן ארבל
408658
שומרון 10
6460674
אסתר שטרית
שמחה ז'נו
ממ"ד
 
טרום 3-4
תורני
אלה
408815
דרך העמק
6572170
דורית אדרי
אסתר גולדשטיין
 
ממ"ד
 
טרום 3-4
כוח
גן ברוש
127043
רותם 11
6579364
טליה אנטיזדה
 
מילה ויצחובסקי
ממ"ד
חובה 4-5
 
גנון ברוש
157693
רותם 11
6579364
לילך שטרית
עליזה יוסף
ממ"ד
 
טרום 3-4
כוח
גן גפן
408609
עצמון 3
6578867
ארד ניבה
 
בן שטרית נילי
ממלכתי
חובה 4-5
גן ניסוי
גנון גפן
409508
עצמון 3
 
6578867
אנה סופר
חזיזה דליה
ממלכתי
טרום 3-4
 
גן דולב
408526
דולב 8
6460001
אורית אטליס
סבח סברינה
ממלכתי
חובה 4-5
גן ירוק
גנון דולב
408500
 דולב 8
6460001
לינה סלבין
פשקוב ויקה
ממלכתי
טרום 3-4
 
גן הדס
409334
גלעד שכ' זאב
6465407
חגית נעני
עיאס יטי
ממלכתי
חובה 4-5
 
גנון הדס
409318
 גלעד שכ' זאב
6465407
מגי חנוך
 
פלג לאה
ממלכתי
טרום 3-4
 
גן הדר
408948
שקד 5
6456036
רינה ריינס
יהודית חיימזון
ממלכתי
חובה 4-5
 
 
 
גנון הדר
408963
שקד 5
6456036
דינה ברנר
 
רות טל
 
ממלכתי
טרום 3-4
גן ניסוי
 
 
גנון
חמניות
408575
חמניות נוף יזרעאל
6461540
יפעת לוי
דדון זהבה
ממלכתי
טרום 3-4
 
 
גן חמניות
חמניות 4
6461540
דליה גלרון
מרינה אסייב
ממלכתי
חובה 4-5
 
 
גן כלנית
500421
חרוב  15
6572340
לי בלחסן
 
תמי אמסלם
ממלכתי
 
חינוך מיוחד PDD
 
גן כרמים
409342
מגידו 48
6550220
אבולעסל רים
 
מרגו דניאל
ממלכתי
חובה 4-5
מגזר ערבי
 
גנון כרמים
409359
מגידו 48
6550220
נאסר מונירה
 
נסרין סאיג
 
ממלכתי
טרום 3-4
מגזר ערבי
 
גן כרכום
133900
כרכום 12
6001240
רויטל טומסיס
עמר לבנה
ממלכתי
חובה 4-5
יוזמה מנהיגות בין עולמות
 
גנון כרכום
133918
כרכום 12
6001240
קלרה לרנר
 
חנה לוגסי
ממלכתי
טרום 3-4
 
 
גן לבנה
 
רח' לבנה
6450703
צליל הירש
אדרי דניאל
ממלכתי
 
חינוך מיוחד PDD
 
גן לילך
408799
ניצן  38/1
6000604
לירן בנאדו
מירב אוחנה
ממלכתי
חובה 4-5
 
 
גן מרגנית
408856
השקמה 6
6573306
ועקנין רות
 
ברנסבורג הילדה
ממ"ד
תלת  גילאי 3-5
 
 
גן מורן
409045
חצב 13
6572304
ויטה לידרמן
חנה שאנוויג
ממלכתי
חובה 4-5
גן ירוק
גנון מורן
903682
חצב 13
6572304
חגית עוז
 
זיידן יבגניה
ממלכתי
טרום 3-4
גן ירוק
 מדעי
מרכז גרין
6001678
בת שבע טרבלסי
אירית שושן
 
 
מרכז העשרה
 מוסיקלי
מרכז גרין
6001678
עידית לוריא
פיל רחל
 
 
מרכז העשרה
גן נורית
500439
 חרוד 28
6576776
אתי לזרוביץ
חנה בן דוד
ממלכתי
טרום 4-5
חינוך מיוחד
גן ניצן
183186
צלף
6000380
זינב עטיה
שירין סרחאן
ממלכתי
תלת גילאי
3-4  
מגזר ערבי
יוזמה מנהיגות בין עולמות
גן סביון
409284
שושנים 38
6572345
הרצוג גילה
 
גוזלן שרה
ממלכתי
חובה 4-5
 
גנון סביון
409292
שושנים 38
6572345
אירה הרטמן
 
חנה אליאשוילי
ממלכתי
טרום 3-4
 
גן סוניה
409383
רח' לבנה
6461634
מירטה מוסטוביץ
 
יפה וקנין
ממלכתי
חובה 4-5
חינוך מיוחד
גנון סייפן
146068
כליל החורש 16
6021638
סיוון יציב
 
 
מאיה פפיסמדוב
ממלכתי
טרום 3-4
גן של"מ
גן סייפן
146043
כליל החורש 16
6011168
אלה מרכוס
 
אוריאנה חרוש
ממלכתי
חובה 4-5
גן של"מ
גנון עליה
409169
 חרוב 15
6572340
אחלאם סעדי
 
גופראן שיבאני
ממלכתי
טרום 3-4
גן ניסוי
מגזר ערבי
גנון צלף
183160
צלף  1
6000380
פלייהרט
דורית 
כנרת אוחיון
ממלכתי
חובה 4-5
גן של"מ
גן ירוק
גן צבר
409086
הזית 11
6578804
חנה יצחק
חליווא
 
ממלכתי
טרום 3-4
גן ירוק
 
גן צבעוני
236992
ניצנית 14
6456388
קטי גורן
רוזלי טויטו
 
ממלכתי
טרום 3-4
חינוך מיוחד
 
גן רימון
אשוח  9
6000410
חלי שורגי
שרית פורמן
 ממלכתי
חובה 4-5
כוח
גנון רימון
127050
אשוח  9
6000410
גורן גליה
 
חוה זרבל
ממלכתי
טרום 3-4
 
גן שושנים
409441
חבצלת 7
6579850
לימור פלינר
בוהדנה נעמי
ממלכתי
חובה 4-5
גן של"מ
גנון שושנים
409227
חבצלת 7
6579850
לודמילה פלוטקין
אלה קפלן
ממלכתי
טרום 3-4
 
גן כח שקמה
409466
דרך העמק
6577181
תמר אלבז
שרה בויום
 
 
ממ"ד
 
חובה 4-5
כוח
 
 
גן רקפת
תבור 57
6080588
אינה גרנברג
סיגל דויד
 
 
חנ"מ 3-4
 
חובה 4-5