נווט למעלה
כניסה
כתובת: רחוב גלבוע 16 נצרת עילית
טלפון : 046478934
פקס : 046475830
שעות קבלה: 08:00-15:00

מחלקת בתי הספר.png

 מחלקת בתי הספר2.png

תשעו.png

 
 
ידוע כי החינוך הוא החוסן הלאומי שלנו כעם וכמדינה,  בבחינה זו הגיל הרך מהווה את השלב הבסיסי  בחיי הילד לעיצוב אישיותו,  ומכאן נגזרת האחריות הרבה עלינו ההורים והמחנכים לכוון את הילד בכל התחומים לתמוך לאתגר ולאפשר צמיחה אישית. כובד האחריות רב וכדברי גואר דיני  "החינוך הוא המקצוע הקשה ביותר, משום שהוא תובע את ידיעת האדם העמוקה ביותר – ידיעת הנפש. והוא גם המקצוע הנאצל ביותר, שכן הוא מטפל ביפה ביותר אשר נוצר – נשמת האדם."  
גן הילדים מהווה הזדמנות לחלום חלומות של עשייה ותקווה, התקווה תתממש רק בעזרת אמונה שאפשר להצליח לצד עבודה קשה ומאמץ . אנו בחינוך הקדם יסודי מאמינים בכם צוותי החינוך  שכל אחד ואחת יכול  להוביל להנהיג  ולקדם כל ילד וילדה ומצפים מכם למאמץ ולשיתוף פעולה הנדרש . הצטיינות ומצוינות הן אצלנו דרך חיים ועל נתיב זה מובילה   אותנו העשייה החינוכית.
אנו רואים לעצמנו זכות להיות שותפים בעיצוב ובהשפעה של  החברה הישראלית וזאת תוך הובלה ועיצוב של ילדינו האזרחים העתידיים של המדינה וחינוכם כבוגרים משמעותיים  ומעורבים גאים ושייכים לעיר למדינה ולעם.
 
ולכם ההורים שהשנים הבאות יהיו בסימן הצלחה שיתוף פעולה והדדיות.
אסיים  בדברי אלן קיי "לחנך ילד,הרי זה לשאת את נפשו בכפיך."  
 
בברכה
פנינה שלזינגר
מנהלת מח' גנ"י
 

 

לוחשנהתשעה.jpgתיק גננת.jpg

שלום לכולם

ביום רביעי, ה- 9.12.14 התקיימה פעילות בריאות ברוח חג החנוכה לסייעות גני הילדים בשיתוף פעולה עם אגף החינוך, מחלקת הגנים בניהולה של פנינה שלייזנגר. הפעילות "חנוכה בריאה" מהווה מפגש שני מתוך סדרת מפגשים לאורך השנה בתחום הבריאות ל-40 סייעות של כל גני הילדים בעיר.

 
בחשיבה משותפת עם פנינה, מנהלת מחלקת הגנים, הפעילות תוכננה כך, שהסייעות תוכלנה להטמיע  את התוכן של הסדנא עם הילדים בגנים לפני החג. הפעילות הועברה ע"י שף - דיאטן, אשר לימד והדריך בדרך חווייתית ומעשית את הסייעות להכין מתכונים בריאים לחנוכה תוך כדי הסבר על עקרונות וטיפים לבישול בריא יותר בשגרת הגן. הסייעות הכירו דרכים נוספות להכנת מאכלי החג בדרך בריאה יותר ויחד עם זאת פשוטה. בהנחיית השף הסייעות התנסו בהכנת סופגמאפינס (שילוב של סופגניה ומאפין) במילוי רסק תפוח עץ ודבש, לביבות עם ירקות ולהיט נוסף של הפעילות - הכנת נרות חנוכה מירקות! השף לימד את הסייעות לחתוך ירקות בצורה מיוחדת ואמנותית ליצירת הנרות. בסוף הסדנא נערכה ארוחת טעימות, בה נהנו הסייעות מהמנות אותן הכינו במהלך הפעילות. 
 
הסייעות סיכמו את הפעילות בהתלהבות "איזה כיף ללמוד להכין מתכונים חדשים ובריאים של מאכלי חג ידועים. הכל כל כך טעים, קל, ולא יאומן שזה בריא! כבר מחר אנחנו נכין את זה ביחד עם הילדים ובבית עם המשפחה".
 
רוצה שוב להודות לך פנינה על שיתוף הפעולה, על ההירתמות וההתגייסות המדהימה של צוות הסייעות!

*לכל המעוניינים להתנסות במתכונים הבריאים, מבטיחה לשלוח בשבוע הבא לפני החג... :)

נתראה בפעילות מקדמת בריאות הבאה,

 

787878.png

 

888888.png  

 תמונות

 
ImageRotator picture